WAD Dünya Dedektifler Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı DUBLİN

17-19 NİSAN 2016 tarihinde İRLANDA nın DUBLİN Şehrinde yapılan WAD(Dünya Dedektifler Birliği)nin Yönetim Kurulu Toplantısına gelen davet üzerine Türkiye’den sadece , ANADOLU Özel dedektifler Araştırmacılar ve Danışmanlar Derneği Başkanı ,Odak Özel Dedektiflik Firması Sahibi Mesut ÖZTÜRK ve ANADOLU Özel dedektifler Araştırmacılar ve Danışmanlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ayberk Furkan ÖZTÜRK katılmışlardır.

Toplantıda özellikle Türkiye’de ki  üye Özel Dedektiflerle WAD üyesi Firmaların arasındaki iş ilişkileri, sorunlar ve çözümleri üzerinde görüşmeler yapıldı. 2017 veya 2018 yılında WAD’ın toplantısının ilk defa  Türkiye’de yapılması için ön görüşmelerde bulunuldu.

Bu konuda bazı Ülkelerin Türkiye’deki Terör faaliyetlerinin olması nedeniyle karşı görüş bildirmesine rağmen ,Yönetim Kuruluna yaptığımız açıklamalar ve verdiğimiz güven sonucunda Toplantının Türkiye’de yapılmasında bir sakınca olmayacağı düşünülerek “ WAD’ın 2016 nın Eylül ayında ROMANYA’da yapılacak toplantısında Türkiye’nin tanıtımı ve faaliyetler konusunda sunum yapmamız için WAD tarafından davet edildik.

WAD’ın Sosyal Faaliyetleri ve üye katılım konusundaki kararları alınarak toplantı sona erdi. Yemek ve Gezi  Organizasyonlarını müteakip Ülkemize geri dönerek gerekli hazırlıklara başladık.

WAD Toplantısında Yönetim Kurulu Başkanları ve üyeleri ile Birlikte

 

Paylaş: